Zwiedzanie BUW

Zaproszenie na zwiedzanie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego - 27 października 2016 r.

Szanowni Państwo,
Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Rada Oddziału w Warszawie zaprasza na zwiedzenie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Dobra 56/58.
Jesteśmy oczekiwani w BUW-ie. Biblioteka bardzo chętnie wyraziła zgodę na przyjęcie nauczycieli bibliotekarzy; można też zaprosić  nauczycieli zaprzyjaźnionych z bibliotekę szkolną – polonistów, historyków. Spotykamy się 27 października 2016 r. o godzinie 15:30 (czwartek)
na dole biblioteki. Prosimy o przybycie o ok. 5 minut wcześniej w celu skorzystania z szatni.
W planie: zwiedzenie BUW; wystawy jubileuszowej – 200 obiektów na 200 -lecie Uniwersytetu Warszawskiego. Rzucenie okiem na różnorodność i bogactwo zbiorów Biblioteki; obejrzenia reprodukcji, kopii oryginalnych dzieł sztuki, opraw, rękopisów, plakatów, pocztówek i innych materiałów. Tradycyjnie  wszyscy Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w zajęciach.
Dojazd: metrem M2 - stacja Centrum Nauki Koperniki; z dworca Warszawa Centralna autobusem 127. Ponadto można dojechać autobusem 105 i 118 – przystanek Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego.

Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach na adres: ; lub telefonicznie 603 411 585 w celu wcześniejszego przygotowania zaświadczeń.   

Serdecznie Państwa zapraszamy-
W imieniu Rady Oddziału TNBSP

Barbara Tomkiewicz - prezes

2011. Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich - Kraków
By: Fresh Joomla templates