626178

IP: 3.80.224.52
2019-04-23 08:25
facebook_page_plugin

Formularz zgłoszenia udziału

Required*


Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarz Szkół Polskich Oddział w Krakowie.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie:
    art. 6 ust. 1 lit. e Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celu realizacji zadań szkoleniowo edukacyjnych,
    art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako zgody na utrwalenie wizerunku.
 4. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 miesięcy.
 5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania.
 6. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (pod warunkiem, że dane nie są już niezbędne do realizacji celów, w których zostały zebrane i nie występują nadrzędne prawnie uzasadnione podstawy przetwarzania).
 7. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie, o celu ich przetwarzania, czasie przetwarzania, możliwości przekazywania, prawie dostępu do treści, prawie ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie do cofnięcia zgody. 

tak