Konkursy 2006/2007

 

Konkurs "Osobliwości Krakowa"


Zobacz Regulamin konkursu


Listy nagrodzonych:

Szkoły Podstawowe

Prace nagrodzone – klasy I – III:

I nagroda
    Sylwia Baran -  SP Jaśkowice
    Klaudia Wolczyk - SP 153 w Krakowie

II nagroda
    Agnieszka Bogusz -  SP 1 w Krakowie
    Gabriela Then -  SP 1 w Krakowie
    Tomasz Marzec - SP 95 w Krakowie

III nagroda
    Zuzanna Puszkarz - SP 151 w Krakowie
    Dominika Pabjan - SP 113 w Krakowie
    Małgorzata Bonowicz - SP 153 w Krakowie
    Olga Muryn - SP 1 w Krakowie

 Wyróżnienia
    Wiktoria Klimczak - SP 156 w Krakowie
    Piotr Bałazy - SP 1 w Krakowie
    Piotr Białota - SP 2 w Wieliczce
    Zofia Łyko - SP 36 w Krakowie
    Klaudia Jarosik - SP 2 w Wieliczce
    Julia Potaśnik - SP 2 w Myślenicach
    Hubert Kostka - SP 158 w Krakowie

Prace nagrodzone – klasy IV – VI
    
I nagroda
    Agnieszka Dworak - SP 2 w Wieliczce, Martyna Sykta - SP 34 w Krakowie

II nagroda
    Anna Dudlińska - SP 2 w Wieliczce,  Maciej Preisner - SP 41 w Krakowie, Maciej Migoń - SP 58 w Krakowie

III nagroda
    Ireneusz Bartoszek - SP 98 w Krakowie, Edyta Czopek - SP 1 w Skawinie, Aleksandra Puszkarz - SP 151 w Krakowie,
    Weronika Flisek - ZPSM w Krakowie

Wyróżnienia
    Rachela Wasilewska - ZPSM w Krakowie, Katarzyna Dam - SP w Nielepicach, Klaudia Opoka - SP 34 w Krakowie,
    Weronika Wiktorska - SP – Zespół Szkół w Rudawie, Anna Mazur - SP w Bolechowicach

Gimnazja

Nagrodzone prace:
1 miejsce - Joanna Pędzich, Gimnazjum nr 16 w Krakowie - „ … zaczarowany koń?”
                Marcin Gąstół, Gimnazjum nr 51 w Krakowie - „Dobry Pasterz”

2 miejsce – Sergiusz Broniec, Gimnazjum nr 16 w Krakowie - „Kopiec”
                 Anna Kluza, Gimnazjum nr 29 w Krakowie - „W objęciu drzew”
                 Paulina Maciejowska, Gimnazjum nr 34 w Krakowie - „ Twarz z twarzą”

3 miejsce  - Igor Kawecki, Gimnazjum nr 23 - „ Zaczarowana dorożka, zaczarowany dorożkarz, zaczarowany koń …”
                 Marta Bernard, Gimnazjum nr 2 w Krakowie - „Zakazana zima"
                 Sergiusz Broniec, Gimnazjum nr 16 w Krakowie -  „Krakowski spleen”
                 Weronika Wartałowicz, Gimnazjum nr 17 w Krakowie - „Cmentarz słupów informacyjnych”
Wyróżnienia:
Marek Bacia, Gimnazjum nr 31 w Krakowie - „Traktat królów, posłańców, gości”
Sergiusz Broniec, Gimnazjum nr 16 w Krakowie - „Pamięć zaklęta w kamieniu”
Paulina Maciejowska, Gimnazjum nr 34 - „Zaułek niewiernego Tomasza”
Jan Paszkowski, Gimnazjum nr 16 w Krakowie - „U siebie – Piotr Skrzynecki”
Piotr Seweryn, Gimnazjum nr 51 w Krakowie - „Szkielety z PRL-u”
Paulina Maciejowska, Gimnazjum nr 34 w Krakowie - „Ocalić od zapomnienia”
Karolina Wilewska, Gimnazjum w Rudawie -„Zaczarowana dorożka, zaczarowany dorożkarz, zaczarowany koń ... zaczarowany pan”
Aleksandra Kilanowicz, Gimnazjum nr 34 w Krakowie - „Uwaga! Ulica …”

Szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce ex quo:    
„Czakram Wawelski – osobliwość skrywana” - Karolina Górny - Zespół Szkół Gastronomicznych nr 2 w Krakowie
„Tyniec” -  Joanna Bohatkiewicz - I LO w Krakowie

II miejsce ex quo:   
„Moje miasto moimi oczami”  - Klaudyna Kopała - VIII LO w Krakowie
„Planty” - Basia Grzesik - VIII LO w Krakowie

III miejsce:
„Nowa Huta” -  Rafał Bielarz, Tomasz Brandos, Bartłomiej Dyląg, Jakub Konieczny, Mikołaj Spodaryk
                     VII LO w Krakowie

Wyróżnienia:

1.    „Smok Wawelski” - Łukasz Basa - VIII LO w Krakowie
2.    „Kraków i jego fenomen” - Maciej Jankiel - XX LO w Krakowie
3.    „Symbole Krakowa” - Arkadiusz Domowicz - VIII LO w Krakowie
      „Osobliwości Krakowa” - Maciej Kania -  Powiatowy Zespół nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu
4.    „Synagogi” - Rita Abu Faraj, Joanna Warzecha, Maria Ptaszek, Katarzyna Biesaga, Justyna Małupa
        VIII LO w Krakowie
       „Kraków... miejsce ważne i ważniejsze" - Agnieszka Mleczko, Agata Krupa - XXXI LO w Krakowie
       „Uzbrojenie średniowieczne w sztuce sepulkralnej Krakowa” - Krzysztof Wałek V LO w Krakowie
5.   „Kopce Krakowa”
        Anna Wójcik, Katarzyna Baran - VII LO w Krakowie
      „Cmentarze Krakowa” - Joanna Pogan, Justyna Pietrzyk, Joanna Borkowska - VII LO w Krakowie
      „Mój Kraków" -  Monika Mroczek - XIII LO w Krakowie

Konkurs "Osobliwości Krakowa" - Uroczyste rozdanie nagród 28 marca 2007 r.

01 02 03 04 05
Rozdanie nagród odbyło się w I LO w Krakowie. W auli można było oglądać nagrodzone prace.

06 08 08 09 10 11
12 13 14 15 16
Gości przywitał dyrektor I LO p. Aleksander Palczewski oraz prezes krakowskiego oddziału TNBSP p. Anna Śmietana.

17 18 19 20 21
P. dyr. A. Palczewski otrzymał specjalne podziękowanie za wszelaką pomoc okazywaną TNBSP. Trio smyczkowe z I LO wprowadziło gości w uroczysty nastrój.


Zobacz zdjęcia z rozdania nagród

2011. Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich - Kraków
By: Fresh Joomla templates