1273377

IP: 34.204.172.188
2023-09-22 16:19
facebook_page_plugin

 

Na wakacje polecam... to kolejna edycja konkursu  "DRZEWO RECENZJI – WARTO CZY NIE WARTO PRZECZYTAĆ…” organizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarz Szkół Polskich Oddział w Krakowie.

Konkurs adresowany jest do  uczniów z klas III –VIII szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa małopolskiego.

Przedmiotem Konkursu jest napisanie recenzji dowolnej książki dla dzieci i młodzieży pod hasłem: „na wakacje polecam….” i dostarczenie pracy do organizatora, do dnia 31 maja 2023 r. Liczba prac z jednej placówki jest nieograniczona. Więcej szczegółów w załącznikach.

Regulamin          Zał. 1            Zał. 2

 Zapraszamy do udziału w konkursie:)

 

 

• "Książka nie zna granic..."

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich – Oddział w Krakowie, zapraszają uczniów z klas III-VIII szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z województwa małopolskiego do udziału w konkursie „DRZEWO RECENZJI – WARTO CZY NIE WARTO PRZECZYTAĆ?

Zadanie konkursowe polega na napisaniu recenzji dowolnej książki dla dzieci i młodzieży pod hasłem „książka nie zna granic…”

Celem Konkursu jest rozwijanie twórczości literackiej dzieci i młodzieży oraz ich aktywności twórczej, a także rozbudzanie zainteresowań czytelniczych.

 Regulamin               Załącznik 1               Załącznik 2

 

 Małopolski Konkurs Pięknego Czytania - XV edycja

Zapraszamy do udziału w konkursie uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa małopolskiego!

Ważne terminy: 

zgłoszenia do konkursu drogą elektroniczną w dniach - od 14 do 17 listopada

etap międzyszkolny - 30 listopada

Regulamin

Konkurs został objęty Honorowym Ptronatem przez Małopolskiego Kuratora Oświaty.

kuratorium logo JPEG 1